i) Κεντρική Οργανωτική Επιτροπή

Προεδρείο:

  • Ανανιάδης Παναγιώτης, Περιφερειακός Διευθυντής Π.Ε. & Δ.Ε. Κεντρικής Μακεδονίας
    • Πλειώνης Εμμανουήλ, Καθηγητής Α.Π.Θ. Αντιπρόεδρος Δ.Σ. ΝΟΗΣΙΣ
    • Τρίμης Αντώνιος, Πρόεδρος Σωματείου Φίλων ΝΟΗΣΙΣ (πρωην Τ.Μ.Θ.), μέλος Δ.Σ. ΝΟΗΣΙΣ
    • Κοντονικολάου Θανάσης, Γενικός Διευθυντής του Ιδρύματος ΝΟΗΣΙΣ, Κέντρου Διάδοσης Επιστημών και Μουσείου Τεχνολογίας
      • Κοτίνη Ισαβέλλα, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής  

Συντονιστική Γραμματεία:

  • Παπαευσταθίου Ιωάννης,Γενικός Γραμματέας Ιδρύματος ΝΟΗΣΙΣ
  • Γκαβέζος Μιχάλης, Γενικός Γραμματέας του Σωματείου  Φίλοι του ΝΟΗΣΙΣ, μέλος  Δ.Σ. ΝΟΗΣΙΣ

Μέλη:

  • Ακριτίδης Νικόλαος, Προϊστάμενος Επιστημονικής&Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Π.Ε. K.Μακεδονίας
    • Αλεξοπούλου Αλεξάνδρα, Αν. Καθηγήτρια Αρχιτεκτονικής Α.Π.Θ. . μέλος Δ.Σ. ΝΟΗΣΙΣ
  • Ανανίδου Δήμητρα, Επίτιμος Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής
  • Εφόπουλος Βασίλειος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής
  • Καρτσιώτης Θεόδωρος, Επίτιμος Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής
    • Κεραμιδάς Κωνσταντίνος, Προϊστάμενος Επιστημονικής & Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Δ.Ε. Κεντρικής Μακεδονίας
  • Μανουσαρίδης Ζαχαρίας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής
    • Σειραδάκης Ιωάννης, Καθηγητής Α.Π.Θ. μέλος Δ.Σ. ΝΟΗΣΙΣ
  • Στυλιανού Ευάγγελος, Επίτιμος Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής
  • Τζελέπη Σοφία,  Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής
  • Ηλιάδης Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός ΠΕ20, Τμήμα Μηχανογράφησης Περιφέρειας Εκπαίδευσης
    (συντονιστής Περιφερειακής Διεύθυνσης Π.Ε. και Δ.Ε. Κεντρικής Μακεδονίας)
  • Κωνσταντινίδης Πέτρος, Εκπαιδευτικός ΠΕ12.01 της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης

iv) Οργανωτική Επιτροπή – Ομάδα Υποστήριξης Συνεδρίου

    • Αρβανίτη Ιωάννα, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
    • Γρόσδος Σταύρος, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
    • Κελεσίδης Ευάγγελος, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
      • Κουτσουρίδης Ιωάννης, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
      • Μιχαηλίδης Γιώργος, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
      • Μυλωνάς Δημήτριος, Σχολικός Σύμβουλος Β/θμιας Εκπαίδευσης
    • Παπαγεωργίου Γεώργιος, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
      • Παπαδόπουλος Πάρης, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
    • Παπαδοπούλου Μαρία, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
    • Παρασκευάς Απόστολος, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
    • Σιδηρόπουλος Δημήτριος, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
    • Τρικαλλιώτης Γιάννης, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
      • Τσιβάς Αρμόδιος, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης
    • Χαλκιάς Γεώργιος, Σχολικός Σύμβουλος Α/θμιας Εκπαίδευσης

    • Αβδελά Κατερίνα, Εκπαιδευτικός
    • Κοντολέτα Μαρία, Υπεύθυνη Εκπαιδευτικών Θεμάτων ΔΔΕ Ανατολικής Θεσσαλονίκης
      • Παλάζη Χρυσάνθη, Εκπαιδευτικός Επιμορφώτρια Β' επιπέδου στις Τ.Π.Ε.
    • Πούλιος Ιωάννης, Υπεύθυνος Σχολικών Δραστηριοτήτων Πρωτοβάθμιας Σερρών
    • Σαμολαδάς Ιωάννης, Διοικητικός υπάλληλος κλάδου ΠΕ Πληροφορικής Διεύθυνσης Π.Ε. Σερρών
    • Φούντα Ευαγγελία, Εκπαιδευτικός ΠΕ16 – Ηχολήπτης – Μουσική Τεχνολογία

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας & Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας

ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

Θα πραγματοποιηθεί σε

στο ΝΟΗΣΙΣ - Θέρμη Θεσ/νικης - Τρίτη 25 Απριλίου 2017